Contact

SCHMIDT GmbH
Töllen Linde 3
33129 Delbrück-Boke
Duitsland
Telefoon +49 5250 9845-0
Fax +49 5250 9845-50
kontakt@schmidt-boke.de

Formulier

Heb je vragen over onze QuinLine® hefschuifdeur of het bedrijf? Gebruik dan ons contactformulier. We nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Ansprechpartner

Meinolf Funkenmeier

Beheer

+49 5250 9845-15

m.funkenmeier@schmidt-boke.de

Teresa Schmidt-Bertsch

Aandeelhouder

+49 5250 9845-57

t.schmidt@schmidt-boke.de

Matthias Raasch

Verkoopmanagement regio Noord

+49 160 8384-804

m.raasch@schmidt-boke.de

Marc Zayyan

Verkoopmanagement regio Zuid

+49 175 6454-766

m.zayyan@schmidt-boke.de

Mario Minnerup

Hoofd interne verkoop

+49 5250 9845-16

m.minnerup@schmidt-boke.de

Mark Dieckmann-Pfeifer

Interne verkoopservice

+49 5250 9845-32

m.dieckmann@schmidt-boke.de

Marion Corsmeier

Interne verkoopservice

+49 5250 9845-10

m.corsmeier@schmidt-boke.de

Galina Kliewer

Interne verkoopservice

+49 5250 9845-56

g.kliewer@schmidt-boke.de

Simone Langer

Interne verkoopservice

+49 5250 9845-46

s.langer@schmidt-boke.de

Ulrich Nindrup

Interne verkoopservice

+49 5250 9845-20

u.nindrup@schmidt-boke.de

Christina Wiebuch-Micheel

Interne verkoopservice

+49 5250 9845-13

c.wiebusch@schmidt-boke.de

Damir Simac

Hoofd ontwikkeling

+49 5250 9845-21

d.simac@schmidt-boke.de

Fabian Brockmann

Ontwikkeling / Bouw

+49 5250 9845-37

f.brockmann@schmidt-boke.de

Kevin Schipp

Klachtenmanagement

+49 5250 9845-65

k.schipp@schmidt-boke.de

Sascha Trienens

Beheer van de productie

+49 5250 9845-41

s.trienens@schmidt-boke.de

Ludwig Hecker

Kwaliteitsmanagement

+49 5250 9845-22

l.hecker@schmidt-boke.de

Martin Balkenhol

Beheer van de inkoop

+49 5250 9845-25

m.balkenhol@schmidt-boke.de

Daniela Metzger

Hoofd financiën / personeel

+49 5250 9845-33

d.metzger@schmidt-boke.de

Marcel Hagenbrock

ERP-beheer van stamgegevens

+49 5250 9845-61

m.hagenbrock@schmidt-boke.de

Martin Volkmer

Werkvoorbereiding

+49 5250 9845-52

m.volkmer@schmidt-boke.de

Stefanie Jungewelter

Marketing

+49 5250 9845-54

s.jungewelter@schmidt-boke.de